Molekulární Vodík Recovery with HydroFX

Recovery-odbelnik-CZ

Vodíková terapie

Proč stárneme? Proč jsme nemocní? Jednou z hlavních příčin je takzvaný oxidační stres. Hlavním zdrojem oxidačního stresu jsou volné radikály. Velké množství volných kyslíkových radikálů vzniká v mitochondriích. Co se za tímto názvem skrývá?

Pro nás je důležité jedno: už dlouho víme, že akutní oxidační stres způsobuje vážné poškození tkání a stane-li se trvalým, je jednou z hlavních příčin mnoha častých onemocnění, rakoviny i zrychleného procesu stárnutí. Ve vývoji účinných antioxidantů nevykazujících vedlejší účinky bylo přes všechny snahy farmaceutických firem a výživových poradců dosaženo jen sporých výsledků. Objevila se však nadějná zpráva: japonští výzkumníci zjistili, že velký potenciál jako účinný anorganický antioxidant pro léčebné použití má molekulární vodík [Ohsawa et al., Nat. Med. 13 (2007) 688–694].

K dispozici je několik způsobů jak molekulární vodík užívat: vdechováním, pitím vodíkem sycené vody, koupelemi v o vodík obohacené vodě, injekcemi či očními kapkami vodíkem nasyceného fyziologického roztoku, ale i povzbuzením produkce střevního vodíku bakteriemi – a nově v tabletách. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod.

Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli lékařského výzkumu. Existuje velké množství vědeckých studií, ve kterých se vědci zabývají mechanismy oxidačního stresu a s ním souvisejícími chronickými degenerativními onemocněními včetně zrychleného stárnutí, stejně jako nemocí souvisejících s narušením acidobazické rovnováhy.

Recovery with HydroFX – první a jediný patentovaný produkt, který umí uvolňovat molekulární vodík ve vašem těle – světová novinka vyvinutá evropským vědcem Dr. Dušanem Miljkovičem, PhD


Co je Recovery with HydroFX?

Jedná se o unikátní patentované složení minerálů vylučujících molekulární vodík v redoxních reakcích. Revoluční formule, jež na základě dostupných klinických důkazů, uvolňuje molekulární vodík a je svého druhu jediná na světě, má mimo jiné významnou vlastnost snižovat oxidační stres, vytvářet zásaditý efekt a zvyšovat hydrataci buněk. Recovery with HydroFX je mezinárodně patentovaný produkt, který byl vyvinut evropským vědcem Prof. Dr. Dušanem Miljkovičem PhD ve výzkumném centru v USA. Díky klinicky testované vlastnosti uvolňování molekulárního vodíku se Recovery with HydroFX dostává do popředí celosvětově nejvýznamnějších objevů současné doby, a to nejen v oblasti výživových doplňků stravy.

recovery

Více informací najdete na www.molekularnivodik.cz

Recovery with HydroFX Leták nový bez oz_1